Budapesti intézmények sportprogramjai

Tervezett sportprogramok:

Állatorvostudományi Egyetem

  • Tollaslabda kari bajnokság

Budapesti Corvinus Egyetem

  • Fitt Napok Aerobik
  • Spartan edzés
  • Kickbox aerobik
  • Intervall edzés
  • Zsírégető step
  • Has-láb-popsi edzés
  • Zumba
  • Sárkányhajózás – szervezés alatt

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Bogdánfy úti sportpálya – szeptember 20.

10:00 – 14:00 – Kosárlabda, streetball bajnokság – kosárpálya

10:00 – 16:00 – Kispályás labdarúgás – művüfes focipályák

10:00 – 14:00 – Tenisz – teniszpályák

10:00 – 14:00 – Strandjátékok – strandröplabda pálya

10:00 – 12:00 – Rekeszmászás – füves terület

10:00 – 13:00 – Teqball – füves terület

 

BME Sportközpont:

10:00 – 15:00 – Falmászás – SK falmászó terem

10:00 – 14:00 – Erőemelés – SK konditerem

10:00 – 13:00 – Asztalitenisz – SK orange

10:00 – 12:00 – Spinning – SK spinning

10:00 – 14:00 – Squash – SK squash pályák

10:00 – 13:00 – Tollaslabda – SK II. sz. terem

Eötvös Loránd Tudományegyetem

  • ELTE Aerobik
  • Inkluzív sportnap (parasportok)

Kodolányi János Főiskola

szeptember 19. időpont: 8.30-tól 14 óráig

Nincs tanítási szünet, ezért a sportos kihívásokat szünetekben és lyukas órákban lehet teljesíteni!

Minden aktivitásra a 23-as sportirodában kell jelentkezni, hogy a versenybírók is a helyszínekre menjenek!

Helyszín: Kodolányi Egyetem – termek, udvar – parkoló, Vasas pálya

  1. sportaktivitások
  • asztalitenisz
  • sakk
  • erőemelő verseny
  • foci

Kodolányis próba:

  • kosárra dobó verseny
  • teqball
  • tollaslabda

Asztalitenisz: helyszín KJE aula, 11 pontos meccsek szettenként, 2 szettet kell nyerni a győzelemhez

díjazzuk a legtöbb meccset játszó és a legtöbb győzelmet elért hallgatókat,

A meccseket a résztvevőknek a 23-as irodában kell bejelenteni!

Sakk: helyszín: Kodó klub (003)

díjazzuk a legtöbb meccset játszó és a legtöbb győzelmet elért hallgatókat,

A meccseket a résztvevőknek a 23-as irodában kell bejelenteni! A sakktáblákat és a sakkórákat is itt lehet átvenni!

Erőemelő verseny: helyszín KJE P18-as konditerem 11-13 óra közt

díjazzuk a versenyen a legmagasabb Wilks-állandót elért versenyzőket

Foci: helyszín Vasas Fáy utcai műfű, időpont: 8.30-tól

meccsek a megjelenő csapatok függvényében

díjazzuk a legeredményesebb csapatot

Kodolányis próba: helyszín KJE sportudvar 10 órától 14 óráig

próbák: kosárra dobás, bűntetőpontról elvégzett 20 dobásból az érvényesek

teqball asztalnál lábbal elvégzett 10 szervából a találatok száma

tollasütővel kijelölt célra elvégzett pontos ütések száma 10 ütésből

Pázmány Péter Katolikus Egyetem

  • Labdarúgás
  • Kosárlabda
  • Röplabda
  • Néptánc

Semmelweis Egyetem – Pethő András Kar

  • 3×3 kosárlabda házibajnokság

 

Semmelweis Egyetem